Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

26-29.10.2023
czwartek-niedziela
Jak co roku MNK bierze udział w Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

„Tyle naraz świata ze wszystkich stron świata”. To motto tegorocznej edycji, cytat z utworu Urodziny Wisławy Szymborskiej, której 100. Rocznica urodzin przypada właśnie w tym roku.

To już 26. Edycja targów które „są miejscem spotkań z literaturą z różnych stron świata, przestrzenią dla dialogu międzykulturowego i międzypokoleniowego, platformą wymiany pomysłów, myśli, doświadczeń i poglądów”.

My zapraszamy w szczególności na stoisko B36, gdzie będziemy prezentować nasze wszystkie wydawnictwa, w tym katalog do wystawy Matejko. Malarz i Historia i publikację dla dzieci i młodzieży Trochębajki o Janie Matejce, towarzyszące wystawie dzieł mistrza trwającej w MNK Gmach Główny.  

Na stoisku zaprezentujemy też dodatek do gry Dixit, stworzony wspólnie z Muzeum - Dixit MNK. 

Dodatek będzie można kupić na stoisku, a w niedzielę zapraszamy również do gry niezwykłą talią pokazującą dzieła z kolekcji MNK.

Zapraszamy od 26 do 29 października do EXPO Kraków.

 

Słowa kluczowe: targi książki
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję