Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Weź głęboki oddech! WARSZTATY RUCHOWO-RELAKSACYJNE dla dzieci 2-3-letnich wraz z rodzicem.

Weź głęboki oddech! WARSZTATY RUCHOWO-RELAKSACYJNE dla dzieci 2-3-letnich wraz z rodzicem.

MNK Wyspiański

pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków
17.12.2023
niedziela
10:30 - 11:30
bilety
 WARSZTATY ODWOŁANE
Jakie zwierzęta mogą kryć się wśród kwiatów namalowanych przez Stanisława Wyspiańskiego? Czy wizyta w muzeum daje takie samo wytchnienie jak pobyt na łonie natury? Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie podczas naszych warsztatów! Będziemy wykonywać ćwiczenia oddechowe z naśladowaniem odgłosów zwierząt oraz proste formy ruchowe z wykorzystaniem elementów tanecznych, w zabawowej formie. Na zakończenie spróbujemy krótkiej relaksacji dostosowanej do potrzeb grupy. 

Informacje techniczne: Zachęcamy, żeby na zajęcia ubrać się wygodnie i przynieść ze sobą matę lub koc. W oddziale dostępny jest przewijak, obiekt jest w pełni dostosowany do zwiedzania do z wózkiem.

Wszystkie zajęcia odbędą się w oddziale MNK Wyspiański  (pl. W. Sikorskiego 6).

Bilet: 30 zł (dziecko) + 1 rodzic wchodzi za darmo
Możliwość zakupu biletów on-line oraz w kasie oddziału przed rozpoczęciem zajęć, jeśli będą wolne miejsca.
Bilety w sprzedaży od 18 września 2023


17 grudnia 2023, godz. 10.30 - 11.30Prowadzenie: Anna Tyka – entuzjastka życia, instruktorka metody Pilates i BodyART, absolwentka krakowskiego AWF. Prowadzi zajęcia z relaksacji, gerontologii, form body&mind. Pasjonatka ruchu, szczególnie na powietrzu, zakochana w tańcu, pływaniu i surfingu, woda to jej żywioł. Z zamiłowania podróżniczka, zawsze ciekawa nowych miejsc, kultur, ludzi.