Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

SPOTKANIE Z ROBERTEM CURGENVENEM

SPOTKANIE Z ROBERTEM CURGENVENEM

29.09.2022
czwartek
18:00
wstęp wolny
Dawny Hotel Cracovia (wejście główne)

29.09.2022, godz. 18.00

Robert Curgenven jest australijskim kompozytorem tworzącym muzykę, performanse i instalacje dźwiękowe. Jedna z jego prac "Threshold Works No.17", zaprezentowana jest na wystawie „Przekroje. Galeria architektury polskiej XX i XXI wieku” w Kamienicy Szołayskich. Jak pisze sam artysta, praca ta "otwiera okno na Kraków poprzez odmienną architekturę wielu oddziałów MNK".

 

Podczas rozmowy z artystą, która odbędzie się w Dawnym Hotelu Cracovia, gdzie między innymi powstała instalacja dźwiękowa, zapoznamy się z działalnością artystyczną i innymi realizacjami Curgenvena. Twórca opowie także o metodzie twórczej, pracy z dźwiękiem oraz otoczeniem.

 

Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

 

Prowadzenie: Helena Postawka-Lech

 

wstęp bezpłatny     

Obowiązują zapisy.

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o rezerwację mailowo: rezerwacja@mnk.pl  lub telefonicznie: +48 12 433 57 44 od 23 września do 29 września, do godziny 15.00.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję