Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Mamy Niepodległą!

Mamy Niepodległą!

07.11.2020-31.03.2021
sobota-środa
Zapraszamy do udziału w akcji społecznej! Organizujemy ją we współpracy z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku - do końca marca możecie wysłać z naszego muzeum pocztówkę do najbliższych.
Wydarzenie towarzyszyło wystawie czasowej 1920. Cud Wisły w Kamienicy Szołayskich, a teraz: ponownemu otwarciu MNK. 

W ramach akcji, aż do końca marca 2020 wszyscy odwiedzający nasze oddziały mogą zaopatrzyć się w pocztówki, które można wysłać bezpłatnie pocztą tradycyjną do swoich  bliskich i znajomych na terenie Polski. Kartki mają nadrukowane znaczki pocztowe ważne na terytorium Polski do 31 marca 2021 roku i nie wymagają dodatkowej opłaty pocztowej.

Mamy Niepodległą! jest ogólnopolską akcją społeczną skierowaną do wszystkich, bez względu na wiek, czy poglądy i zainteresowania. Już od 2013 roku pocztówką, która zmniejsza dystans między nadawcą a odbiorcą, promujemy radosne świętowanie uwalniające pozytywne emocje od Bałtyku do Tatr.

Właśnie w 2020 roku szczególnego znaczenia nabiera symbolika pozdrowień i wyrazów pamięci poprzez pocztówkę. Każda z edycji akcji to trzy różne projekty kartek okolicznościowych autorstwa uznanych artystów, promocja nowoczesnego patriotyzmu i upowszechnianie dzielenia się radością. To już ponad milion uśmiechów nadawców i odbiorców pocztówek z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Bardzo się cieszymy, że już po raz ósmy możemy zaprosić Was do wspólnego świętowania – Mamy Niepodległą! - informują organizatorzy.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję