Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Szkoły i nauczyciele

Lekcje online dla szkół
Lekcje online dla szkół
Chcecie wiedzieć, co było tak kuszące w sarmatyzmie? Dlaczego dama Leonarda trzyma na rękach gronostaja? Jak odróżnić perspektywę zbieżną od powietrznej? W jakim celu Jan Matejko malował nietoperze?

Zapraszamy na lekcje online dla szkół!
Program dla szkół
Program dla szkół
Grupom szkolnym polecamy kilka sposobów na skorzystanie z wystaw w naszym Muzeum przy udziale wykwalifikowanej kadry edukatorów oraz przewodników: lekcje muzealne, Ko-lekcje z klasą (aktywne oprowadzania), gry muzealne, spacery po mieście, muzealne lekcje online. Nauczycieli zapraszamy na szkolenia i spotkania przygotowane specjalnie dla nich, jak również do poprowadzenia własnych zajęć w przestrzeniach naszych wystaw.
SPOTKANIA I SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI
SPOTKANIA I SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI
Zapraszamy na szkolenia dla nauczycieli, edukatorów i animatorów kultury. Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, chcemy Państwu zaproponować dwie formy spotkań, czyli w przestrzeniach Muzeum Narodowego w Krakowie lub online. Podczas każdego ze spotkań będą Państwo mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się, jakie aspekty danej wystawy mogą zainteresować uczniów i nauczycieli.
Szkoła w muzeum - ucieczka z ławek
Szkoła w muzeum - ucieczka z ławek
W ramach akcji "Szkoła w muzeum - ucieczka z ławek" zachęcamy nauczycieli do przeprowadzenia własnych lekcji w galeriach i oddziałach MNK. Udostępniamy bezpłatny wstęp na wystawy i możliwość skorzystania z sal edukacyjnych. Mogą być to zajęcia z języka polskiego, historii, przedsiębiorczości, historii sztuki, wiedzy o społeczeństwie, katechezy... - wybór przedmiotu zależy od prowadzącego.
Dowiedz się więcej
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję