Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Rodzice i dzieci

Garść porad dla rodzin z dziećmi
Grafika składa się z dużej, niebieskiej planszy. Na środku znajdują się dwa lizaki - niebieski ze literą “i” i czerwony ze znakiem zapytania. Za nimi jest piktogram przedstawiający budynek muzeum. W tle znajduje się niebo z trzema białymi chmurami.
Macie ochotę obejrzeć wystawy w Muzeum, ale nie wiecie, jak zorganizować wizytę, by była ciekawa i wartościowa dla każdego członka rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim poradnikiem, dzięki któremu dobrze przygotujecie się do zwiedzania, a Wasza wizyta będzie dobrą zabawą.
Miasto / Masa / Maszyna
Podczas zajęć  poprzez serię praktycznych działań będziemy badać, jak dźwięk może być wykorzystany do tworzenia instalacji artystycznych. Wspólnie stworzymy  interwencję dźwiękową osadzoną w przestrzeni wystawy. Poprzez praktykę głębokiego słuchania zanurzymy się w niuansach pejzażu dźwiękowego, specyficznych i różnorodnych środowisk akustycznych. Sprawdzimy, jak działania na pograniczach różnych dziedzin – muzyki, architektury, rzeźby i fizyki, mogą rozbudzić naszą wyobraźnię oraz inspirować do przekraczania utartych ścieżek w tworzeniu miast, być może maszyn, lub wszelkiego rodzaju mas.
Z MAŁYM BAGAŻEM - Oprowadzania dla opiekunów dzieci do lat 3
Mamy, ojców, dziadków, babcie, ciocie i nianie zapraszamy na oprowadzanie po naszych galeriach i wystawach. Każde ze spotkań potrwa około godziny, tak by nie znużyć małych towarzyszy, a równocześnie zadowolić dorosłych.
Mini Paleta Debiutanta
„Paleta debiutanta” ma swoją młodszą siostrę! „Mini paleta debiutanta” to rodzinne spotkania dla najmłodszych dzieci – do 2. roku życia. Korzystając z dobrodziejstw Sensoplastyki®️, uczestnicy zmierzą się z ważnym zadaniem poznawania świata również poprzez sztukę. Pobudzając wszystkie zmysły, będziemy mieszać, ugniatać, przelewać i… smakować. A przede wszystkim dobrze się bawić i brudzić, używając naturalnych i bezpiecznych produktów, które można znaleźć w najbliższym otoczeniu.
Dowiedz się więcej
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję