Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Rodzice i dzieci

Sztuka bycia razem
ZAJĘCIA RELAKSACYJNE dla rodziców z niemowlętami
Narodziny dziecka to niewątpliwie przełomowa chwila, która nierzadko wywraca życie rodziców do góry nogami. Większość spraw zaczyna toczyć się pod dyktando dziecięcych potrzeb.
Śpiewanka od Janka
WARSZTATY MUZYCZNE dla dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicem lub opiekunem_ką
Podczas muzycznych warsztatów dla najmłodszych spróbujemy spojrzeć dziecięcym okiem na dzieła Jana Matejki i zaśpiewać o nich piosenki. Nie zabraknie muzycznych zabaw inspirowanych twórczością polskiego malarza i dźwięcznych bajek, którym sami nadamy magiczne zakończenia. Podczas piosenkowych przygód będą tam towarzyszyć taniec i ruch. Zapraszamy na kreatywne doświadczanie muzyki i jej wspólne eksplorowanie z workiem pełnym instrumentów.
Dźwięki malowane
WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE dla dzieci w wieku 6-9 lat
Kto powiedział, że obrazów nie da się zagrać na instrumentach? Udowadniamy, że to możliwe! Warsztaty będą muzyczną przygodą, podczas której zaśpiewamy o dziełach sztuki i spróbujemy je wspólnie zinterpretować muzycznie. Sprawdzimy, jak brzmiałyby prace Jana Matejki, gdybyśmy mogli ich posłuchać. Wspólnie przekonamy się, że tworzenie muzyki to świetna i rozwijająca zabawa. Gdy mamy przy sobie zaledwie kilka instrumentów, własny głos i ręce gotowe do klaskania, każdy obraz stoi przed nami otworem!
Weź głęboki oddech!
WARSZTATY RUCHOWO-RELAKSACYJNE dla dzieci 2-3-letnich wraz z rodzicem lub opiekunem_ką
Jakie zwierzęta mogą kryć się wśród kwiatów namalowanych przez Stanisława Wyspiańskiego? Czy wizyta w muzeum daje takie samo wytchnienie jak pobyt na łonie natury? Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie podczas naszych warsztatów!
Dowiedz się więcej
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję