Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
XVI Międzynarodowy Kongres Numizmatyczny

XVI Międzynarodowy Kongres Numizmatyczny

XVI Międzynarodowy Kongres Numizmatyczny

XVI Międzynarodowy Kongres Numizmatyczny odbędzie się we wrześniu 2021 roku w Warszawie. Muzeum Narodowe w Krakowie jest jednym z partnerów tego prestiżowego wydarzenia.
Międzynarodowy Kongres Numizmatyczny odbywa się co sześć lat i sukcesywnie gromadzi wokół siebie społeczność numizmatyków, kolekcjonerów i przedstawicieli domów aukcyjnych z całego świata. 

W 2021 roku wydarzenie po raz pierwszy zawita do Polski. O skali wydarzenia świadczy nie tylko liczba przygotowanych referatów (ponad 500, na kilkunastu równoległych sesjach), ale też fakt, że kongresowi towarzyszyć będą liczne wystawy czasowe.

XVI Międzynarodowy Kongres Numizmatyczny odbędzie się w dniach 20-24 września 2019 roku w Warszawie. 

Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej witrynie internetowej kongresu.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję