Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Pawilon Kina Letniego - Obraz pożądnia

Pawilon Kina Letniego - Obraz pożądnia

Pawilon Kina Letniego - Obraz pożądnia

Pawilon Józefa Czapskiego

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
31.07.2021
sobota
21:00
Zapraszamy do Pawilonu Kina Letniego. W sobotnie wieczory będziemy czekać na Was w Pawilonie Józefa Czapskiego. W lipcu zaznaczamy na seanse pod hasłem "spotkania".
Wstęp wolny – rezerwacja obowiązkowa. W razie deszczu projekcje się nie odbędą.
31 lipca 2021, godz. 21.00
Obraz pożądania, reż. Giuseppe Capotondi
czas trwania: 99 min

Ten film wywołuje tytułowe pożądanie już na etapie poznania zarysu fabuły oraz obsady. Jak bowiem nie zafascynować się produkcją, która nie dość, że opowiada o wyjątkowych obrazach skrywanych przed światem, to jeszcze ma w liście płac takie nazwiska jak Mick Jagger, Donald Sutherland i Elizabeth Debicki? "Obraz pożądania" to opowieść o ekscentrycznym marszandzie Cassidym, który zaprasza krytyka sztuki Jamesa Figuerasa do swojej posiadłości nad jeziorem Como. Mężczyzna zabiera na wyjazd niedawno poznaną, piękną Berenice. Wyjazd w tak malownicze okolice jest dla pary świetną okazją do rozwinięcia gorącego romansu. James przyjmuje od Cassidy'ego nietypowe zlecenie, dając się tym samym wmanewrować w niebezpieczną pułapkę. Na jaw wyjdą chciwość, chorobliwa ambicja, a wręcz obsesja milionera. Dawno nie było tak sprawnie zrealizowanego thrillera z malarstwem w centralnym punkcie.

Dokładamy wszelkich starań, aby udział w wydarzeniach organizowanych w Muzeum Narodowym w Krakowie był dla Państwa i dla nas w pełni bezpieczny. Dlatego liczba osób na każdym wydarzeniu jest limitowana. W wydarzeniu można wziąć udział po wcześniejszej rezerwacji mailowej: (rezerwacja@mnk.pl lub telefonicznej: 12 433 57 44. Rezerwacje przyjmowane są z tygodniowym wyprzedzeniem do dnia roboczego poprzedzającego dzień wydarzenia do godz. 15.00.
Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca zostaną wcześniej zarezerwowane, dopuszczalne jest wzięcie udziału w wydarzeniu bez rezerwacji. W takiej sytuacji zostaną Państwo poproszeni o podanie danych osobowych i kontaktowych.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego i zajmowanie przygotowanych miejsc. Podczas wydarzeń organizowanych w ogrodach i na dziedzińcach MNK zalecamy zakrywanie ust i nosa maseczką w sytuacji niezachowania ww. dystansu.

Wszelkie informacje o wydarzeniach należy śledzić na facebookowym fanpage’u MNK (@muzeum.narodowe.krakow) oraz na stronie www.mnk.pl.

 W razie deszczu projekcje się nie odbędą.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję