Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Museum Crawl PL

Museum Crawl PL

MNK Muzeum Czartoryskich

ul. Pijarska 15, 31-015 Kraków
24.02.2024
sobota
11:00 - 14:00
bilety
Czy zawsze brakowało Ci czasu i zapału, żeby zwiedzić najważniejsze krakowskie muzea? Nie lubisz błąkać się bez celu po muzealnych salach nie wiedząc właściwie na co patrzysz? Męczy Cię zwiedzanie z przewodnikiem pełne dat i suchych faktów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Museum Crawl to wyjątkowe muzealne doświadczenie. Zwiedzisz z przewodnikiem 4 oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie: Muzeum Czartoryskich, Galerię sztuki polskiej XIX wieku w Sukiennicach, Wystawę „Przedmioty. Galeria designu polskiego XX i XXI wieku” oraz Dom Józefa Mehoffera. Nasz przewodnik wybierze wyjątkowe obiekty z muzealnych kolekcji, opowie o legendach, ciekawostkach i fascynujących historiach związanych z Krakowem i jego sztuką. A żeby przetrwać ten muzealny maraton, w trakcie wydarzenia będą serwowane napoje i przekąski. Museum Crawl to doskonała okazja aby odwiedzić muzea, a także poznać ludzi zainteresowanych kulturą i sztuką i spędzić czas w miłym towarzystwie.

Całość wydarzenia potrwa trzy godziny (11.00 – 14.00). W cenę wliczone są bilety wstępu na cztery wystawy, usługa przewodnicka oraz napoje i przekąska.

Początek: MNK Muzeum Czartoryskich, ul. Pijarska 15
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję