Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Kurs ceramiczny inspirowany sztuką Art deco

Kurs ceramiczny inspirowany sztuką Art deco

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
28.10.2022
piątek
17:30
bilety
7.10,14.10,21.10,28.10.2022 godz. 17:30

Tamara Łempicka to art deco, złocone tapety, diamentowa biżuteria i elegancka ceramika. Przenieś się z nami do czasów dwudziestolecia międzywojennego, czasów wielkich ambicji i wielkich karier. Spróbuj swoich sił w projektowaniu rzemiosła artystycznego. Razem z nami stwórz płaskorzeźbę i misę w niezapomnianym stylu art deco. Dowiesz się, jak pracować z gliną, angobą a nawet... jak złocić swoje dzieła.

 

Magdalena Schuster – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. W MNK prowadzi zajęcia i warsztaty dla młodszych i starszych. Twórczyni pracowni NoToPięknie!, w której zajmuje się ceramiką, rękodziełem artystycznym i ilustracją. Współpracuje ze szkołami i domami kultury. W wolnym czasie reanimuje peerelowskie meble.

Ważne informacje:

  • Dla dorosłych i młodzieży
  • Czas trwania: do 2 godz.
  • Cena: 250 zł za cztery spotkania
  • Bilety dostępne na stronie https://bilety.mnk.pl/ od 16.09.2022
  • Miejsce: Gmach Główny, al. 3 Maja 1, wystawa Łempicka
Słowa kluczowe: kurs ceramiczny, Łermpicka