Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Co widzi widz?

Co widzi widz?

Co widzi widz?

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
15.05.2021
sobota
14:15
15.05.2021, godz. 15.00, 15.30, 16.00
Podczas finisażowych spotkań kuratorki podejmą wyzwanie odpowiedzi na pytanie o źródła muzealnej MOCY. Opowiedzą więcej o koncepcji tej niekonwencjonalnej wystawy oraz doświadczeniach, które ją zainspirowały.

Co widzi widz?

Czy artysta decyduje o tym, co zobaczymy w jego dziele? Czy kurator ma wpływ na to, w jaki sposób zwiedzimy jego wystawę? Do czego muzeum potrzebuje widza? O tym, co każdy z nas widzi, gdy patrzy na dzieła sztuki, porozmawiamy podczas kuratorskiego wprowadzenia do wystawy.

 


Prowadzenie: Katarzyna Mrugała – historyczka sztuki, adiunktka w Dziale Edukacji MNK, współkuratorka wystawy MOC MUZEUM.

Wstęp w ramach biletu na wystawę. Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja. Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub 12 433 57 44 (w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie).

Zaczynamy przed wejściem na wystawę – Gmach Główny, I piętro.
Na oprowadzania warto zabrać ze sobą własne słuchawki.

Słowa kluczowe: moc muzeum, edukacja
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję