Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar

Ekspozycje stałe
Wszystkie
Pokaż oddział

zobacz także
wystawy czasowe

03.11.2016
31.01.2018
Formiści

Formiści

Pokaz zorganizowany przez Kancelarię Prezydenta RP wraz z Muzeum Narodowym w Krakowie poświęcony jest sztuce religijnej formistów – grupy artystycznej założonej w Krakowie w 1917 roku przez Tytusa Czyżewskiego i braci Andrzeja oraz Zbigniewa Pronaszków.

19.05.2017
17.05.2020
Gmach Główny
Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci "Dama z gronostajem"

"Dama z gronostajem" Leonarda da Vinci to jeden z najpiękniejszych portretów na świecie, najważniejszy i najcenniejszy obraz w polskich zbiorach. Jeden z zaledwie kilkunastu namalowanych przez Leonarda da Vinci obrazów od 19 maja jest prezentowany w Gmachu Głównym MNK.

15.07.2016
02.07.2017
Dom Matejki
Pokaz dzieł Jana Matejki

Pokaz dzieł Jana Matejki

Od 15 lipca zapraszamy do Domu Jana Matejki na pokaz portretów prof. dr. Karola Gilewskiego oraz Szymona Darowskiego - "Jeśli go znacie to on" - połączony z prezentacją rysunków Jana Matejki.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję