Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar

Koordynacja wystaw

Koordynacja wystaw

Pełnomocnik Dyrektora ds. Zarządzania Projektami
Dominika Treit
e-mail: dtreit@mnk.pl 

Sekcja Koordynatorów:
Grażyna Kulawik
tel. + 48 12 433 56 38
e-mail: gkulawik@mnk.pl   

Katarzyna Maniak
tel. + 48 12 433 55 65
e-mail: kmaniak@mnk.pl 

Maria Grzywacz
tel. + 48 12 433 56 70
e-mail: mgrzywacz@mnk.pl 

Katarzyna Pawłowska
tel. +48 12 433 56 70
e-mail: kpawlowska@mnk.pl 

Anna Sobesto
tel. + 48 12 433 55 65
e-mail: asobesto@mnk.pl

 

Sekcja Realizacji Wystaw:
Kierownik: Robert Flur
tel. + 48 12 433 56 71
e-mail: rflur@mnk.pl  
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję