Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Nabór na stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy

Nabór na stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy

Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:
 
Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy
 
Miejsce pracy: Kraków

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pozyskiwanie funduszy dla Muzeum z uwzględnieniem wszystkich dostępnych źródeł finansowania. Kandydat powinien posiadać doświadczenie w udokumentowanym sukcesami pisaniu wniosków. Doświadczenie w pracy w sektorze kultury będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:
 • Poszukiwanie, monitorowanie możliwości grantowych i finansowych oferowanych przez krajowe i zagraniczne instytucje finansujące;
 • Przygotowanie, składanie, realizacja wniosków o dofinansowanie projektów realizowanych ze środków oferowanych przez krajowe i zagraniczne instytucje finansujące;
 • Współpraca z pracownikami rożnych działów Muzeum w zakresie wsparcia w przygotowaniu dokumentacji projektowej;
 • Opracowanie całościowej dokumentacji projektowej, raportów i sprawozdań;
 • Administrowanie korespondencją i dokumentacją w projektach, w tym: przygotowanie, gromadzenie, odpowiednie przechowywanie i zabezpieczenie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi wewnętrznymi zasadami Muzeum oraz wytycznymi projektowymi;
 • Monitorowanie złożonych wniosków do momentu uzyskania finansowania oraz przygotowanie umów grantowych w przypadku otrzymania finansowania;
 • Nadzór nad realizacją podpisanych umów o dofinansowanie pod kątem dotrzymania warunków, na jakich Muzeum otrzymało środki.

Oczekujemy:
 • Minimum 3 lata pracy na stanowiskach związanych z tworzeniem, pozyskiwaniem i realizacją programów lub projektów współfinansowanych z funduszy krajowych lub międzynarodowych;
 • Znajomość zasad funkcjonowania funduszy krajowych i międzynarodowych w tym zasad kwalifikowania projektów;
 • Znajomość działania sektora publicznego w tym ram prawnych i finansowych sektora kultury będzie mile widziana;
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
 • Energia entuzjazm i chęć do pracy oraz osiągania doskonałych wyników;
 • Sumienność, komunikatywność i umiejętność organizowania pracy przy zachowaniu wymaganych terminów;
 • Umiejętności analitycznego myślenia i precyzyjnego redagowania dokumentów;
 • Samodzielność i umiejętności pracy pod presją czasu;
Oferujemy:
 • Pracę na pełny etat w renomowanej instytucji kultury;
 • Udział w ciekawych projektach z dziedziny kultury i sztuki;
 • Elastyczne godziny pracy;
 • Dofinansowanie do wczasów oraz prywatną opiekę medyczną.
Cenimy:
 • Uczciwość
 • Otwartość na dialog i nowe idee
 • Nieszablonowe myślenie
 • Życzliwość i poczucie humoru
Zapraszamy do aplikowania do 31.01.2021:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=931a72a3a9b44fd6b21d4f6f4df56d94

Informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

 

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji zachęcamy do kontaktu: Barbara Mastalerz,  e-mail: bmastalerz@mnk.pl

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW:


Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie (kontakt: Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków).

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: numer tel. 0-12 43 35 707; adres email:
ppietras@mnk.pl).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie, z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Słowa kluczowe: nabór, praca w MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję