Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar

Nabór na stanowisko Elektryk/Elektromonter

Nabór na stanowisko Elektryk/Elektromonter

Muzeum Narodowe w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko: Elektryk/Elektromonter. Chętnych serdecznie zapraszamy do aplikowania. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31.12.2018 r.
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
 • montaż instalacji elektrycznych
 • remont bieżących instalacji wnętrzowych i odgromowych
 • bieżące naprawy i usuwanie awarii instalacji elektrycznej oraz sprzętu elektrycznego
 • bieżąca konserwacja oraz przeglądy tablic i rozdzielni elektrycznych
 • dokonywanie przeglądów okresowych stanu instalacji i urządzeń elektrycznych
 • sporządzanie protokołów z dokonanych przeglądów
Wymagania:
 • wykształcenie kierunkowe
 • uprawniania SEP - E 1 kV
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych
 • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość i samodzielność
 • umiejętność pracy w zespole
 • mile widziana znajomość systemów ochrony: SPOŻ, SWiN, CCTV, Kontroli Dostępu
Oferujemy:
 • zatrudnienie w renomowanej państwowej instytucji kultury
 • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych
 • prywatną opiekę medyczną

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: hr@mnk.pl w terminie do 31.12.2018 r. z dopiskiem w tytule „Elektryk / Elektromonter”

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

Obowiązek informacyjny według zasad funkcjonujących od 25 maja 2018 r.

Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie (kontakt: Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków, tel.0-12 43 35 620, email: dyrekcja@mnk.pl)
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych numer tel. 0-12 43 35 707 (adresem email: ppietras@mnk.pl).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie, z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.
Słowa kluczowe: Nabór, Praca w MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję