Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar

Polecamy

Szkolenia dla przewodników miejskich
Zapraszamy przewodników miejskich na cykl szkoleń, które odbędą się w wybranych galeriach stałych MNK  oraz na wystawach czasowych: "Najcenniejsze. Kolekcja Książąt Czartoryskich", #dziedzictwo, "Wyspiański".
Karton do witraża "Kościół" projektu Mehoffera
W roku 2017, dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kolekcje muzealne", własnością Muzeum Narodowego w Krakowie stał się karton Józefa Mehoffera do witraża Kościół, wykonany w roku 1900. Współtworzy on wraz z kompozycją Wiara projekt witraża Najświętszy Sakrament, jednego z ośmiu Mehofferowskich witraży w nawach bocznych katedry św. Mikołaja we Fryburgu, realizowanych w latach 1895-1919.
Lato w Muzeum - warsztaty dla dzieci i rodzin
I PO KIM TY TO MASZ?
Chryzantemy w dłoniach dziewczynki i kolor czapki na głowie Stańczyka, konia z rzędem i mrówki na sukni Telimeny, wstrzymane słońce oraz Polskę, której nie ma na mapie, przepis na świąteczną babkę i „uje”, którego się nie kreskuje, świąteczną szopkę i zakopiański kredens, filiżankę z Ćmielowa, łyżkę z dedykacją, sygnet z herbem, zegarek z kopertą i pocztówkę z Ciechocinka.
Rodzinny konkurs na zielnik!
Zapraszamy dzieci do stworzenia własnego zielnika zainspirowanego twórczością Stanisława Wyspiańskiego. Konkurs ogłaszamy już teraz, gdyż każdy zielnik potrzebuje odrobiny cierpliwości i czasu.
Dowiedz się więcej
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję