Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Zagraj w muzeum – gra w przestrzeni wystawy

Zagraj w muzeum – gra w przestrzeni wystawy

Zagraj w muzeum – gra w przestrzeni wystawy

Gra muzealna – jak to wygląda?

Przypomina grę miejską, ale toczy się w przestrzeni galerii muzealnej. Ma fabułę, która przenosi Cię w sam środek historii. W tej opowieści jesteś badaczem, tropicielem, odkrywcą. Spacerując po galerii, rozwiązujesz zagadki i poszukujesz określonych eksponatów. Gra jest okazją do interaktywnego spotkania ze sztuką. Daje Ci czas na samodzielne obserwacje i indywidualne odkrywanie ekspozycji, ale uwzględnia też oprowadzanie z przewodnikiem. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się więcej o dziełach, które napotkałeś na swojej drodze. Na wszystkich graczy czekają niezapomniane wrażenia oraz pamiątkowe dyplomy.

Udział: 15 zł
Słowa kluczowe: Zagraj w Muzeum

Wydarzenia w cyklu

12.02.2020
18:00
Sukiennice

Tajniki muzealnego flirtu - Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach

Erudycyjny flirt w muzeum? Dlaczego nie?! Wszak nie od dziś wiadomo, że ludzie zaprzyjaźnieni z kulturą roztaczają wokół siebie nieodparty urok. Zawrzyj bliższą znajomość z muzealnym entuzjastą i słynnym Casanovą Hipollitem Kwassem, uporządkuj jego notatki dotyczące Galerii w Sukiennicach i przekonaj się, że znajomość sztuki i literatury może się przydać w najbardziej zaskakujących momentach!
11.12.2019
18:00-20:00
Pałac Biskupa Erazma Ciołka
Wienczysław Nieszczególny i tajemnice biskupiego pałacu

Wienczysław Nieszczególny i tajemnice biskupiego pałacu

Kim były pierwsze osoby obdarowane przez św. Mikołaja, z czego robiono farby sześćset lat temu i dlaczego św. Maria Magdalena ma owłosione ciało? Autor broszury poświęconej sztuce dawnej, Wieńczysław Nieszczególny, zna odpowiedzi na te pytania. Odnajdź dzieła, z których pochodzą drukowane w jego broszurze detale, a przy okazji poznaj niezwykłe tajemnice, które w sobie kryją!
19.06.2019
20:00
Dom Mehoffera
Event

Zagraj w Muzeum - gra w Domu Józefa Mehoffera (Odwołane)

A gdyby galeria stała się terenem gry, a zwiedzający jej bohaterami, którzy ratują muzeum przed mniejszymi lub większymi zagrożeniami? Zapraszamy do zupełnie innego niż zazwyczaj zaznajamiania się z galeriami i wystawami. W ciągu 45 minut uczestnicy gry w 2- lub 3-osobowych grupach (można też zagrać w pojedynkę) będą musieli znaleźć jak najwięcej przedmiotów z listy.
Zobacz wszystkie cykle
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję