Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar
Spektakle w galeriach

Spektakle w galeriach

Spektakle w galeriach

W muzeum nie zawsze musi być poważnie, nie tylko kustosze i historycy sztuki mają w nim głos. Zapraszamy na spektakle w przestrzeniach galerii opowiadające historie prezentowanych tam obiektów. Niekoniecznie prawdziwe!
Przychodzimy do muzeum, żeby podziwiać dzieła sztuki i przedmioty, które nieraz stworzone były w celach użytkowych lub religijnych, a w muzeum tracą kontekst i zmieniają swe przeznaczenie. W spektaklach odbywających się w galerii za pomocą wybranych dzieł literackich i teatralnych chcemy wprowadzić klimat, który pozwoli Państwu w zupełnie nowy sposób spojrzeć na zgromadzone tam obiekty.

Uwaga: spektakle rozgrywają się w przestrzeniach wystaw, publiczność podąża za aktorami.

Wydarzenia w cyklu

26.01.2019
16:00
Pałac Ciołka
Event

Zapraszamy do Centrum Szkolenia Kusicieli - spektakl

Zapraszamy do galerii "Sztuka Dawnej Polski. XII-XVIII wiek" oraz wystawę "Mistrz i Katarzyna. Mistrz i Katarzyna. Hans von Kulmbach i jego dzieła dla Krakowa" w Pałacu Biskupa Erazma Ciołka na spektakl o charakterze komediowym "Zapraszamy do Centrum Szkolenia Kusicieli" na podstawie "Żywotów Świętych" wg Piotra Skargi oraz "Listów Starego Diabła do Młodego" C.S. Lewis'a w interpretacji: Pauliny Puślednik, Mai Luxenberg oraz Patryka Szwichtenberg.
Zobacz wszystkie cykle
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję