Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar
Do dzieła!<br>cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła!
cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła!
cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Dzieci i rodziców, którzy w popołudniowym biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w Muzeum.

Raz w miesiącu, we wtorkowe lub czwartkowe popołudnie, spotkamy się w galerii przed dziełem, które stanie się inspiracją do swobodnej rozmowy. Za każdym razem wybór dzieła będzie dla uczestników niespodzianką. Ponieważ spotkania będą się odbywać w tygodniu, nie obejdzie się bez zadań domowych – nie damy zasnąć szarym komórkom.
A zatem, do dzieła!

Ważne informacje:

  • Preferowany wiek uczestników: 6-10 lat
  • Czas trwania: 16:45-17:45 (1 h)
  • Liczba miejsc w grupie jest ograniczona
  • Cena biletu: 5 zł od dziecka, opiekun – wstęp bezpłatny
Jak się zapisać? (Możliwość zakupu biletu od 14.01.2019)
  • Bilety:  bilety.mnk.pl/ Zakup biletu jest równoznaczny z rezerwacją miejsca.
  • Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie)
  • Na każde Państwa pytanie dotyczące warsztatów odpowie koordynator cyklu Katarzyna Maziarz: kmaziarz@mnk.pl
  • Informujemy, że w przypadku rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi
  • Regulamin rezerwacji Muzeum Narodowego w Krakowie
  • Regulamin warsztatów i spotkań dla dzieci i rodzin w Muzeum Narodowym w Krakowie

Terminy i miejsca:

17.01. 2019, Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1, wystawa "Sytuacja się zmieniła"

Prowadzenie: Maria Masternak – absolwentka historii sztuki i edukatorka muzealna. Pracuje w Dziale Edukacji MNK, tworząc programy edukacyjne dla dzieci i rodzin. Interesuje się szeroko pojętą kulturą wizualną. Lubi i ceni ludzi oraz małe przyjemności i wielkie podróże (a każdą podróż, również tę z książką w dłoni w zaciszu domu, uważa za wielką)

05.03.2018, Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1, wystawa „Wyspiański. Nieznany”

Prowadzenie: Joanna Zaguła – historyczka sztuki. Pasjonuje się sztuką bizantyńską. W wolnych chwilach eksperymentuje z malarstwem i rysunkiem. Bardzo lubi zapach nowych kredek.

 11.04.2018, Kamienica Szołayskich, pl. Szczepański 9, wystawa „Kraków 1900”

Prowadzenie: Jagoda Gumińska-Oleksy – absolwentka Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, w Dziale Edukacji MNK odpowiada za program dla dzieci i rodzin. Wierzy w bajki, lubi opowiadać i uwielbia podsłuchiwać, o czym mówią dzieci, kiedy rysują. Ma nadzieję, że kiedyś uda jej się wejść do wnętrz ulubionych obrazów.

07.05.2018, Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1, galeria „Broń i Barwa w Polsce”

Prowadzenie: Marta Wojtyś-Kipiel – historyczka i edukatorka. W Dziale Edukacji MNK tworzy program dla szkół. Projektuje i prowadzi zajęcia edukacyjne dla różnych grup odbiorców. Interesuje się dużymi i małymi aferami historycznymi. Lubi słońce, morze i ciszę.

4.06.2018, Galeria Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach, Rynek Główny 3

Prowadzenie: Filip Skowron – polonista i etnolog. Pracuje w Dziale Edukacji MNK. Lubi Józefa Czapskiego, Młodą Polskę i osoby odwiedzające muzeum. Korci go łamanie muzealnych zasad. Postawy zwiedzających i prowadzone z nimi rozmowy są elementem doktoratu, nad którym pracuje.

Partner Działań Edukacyjnych

Słowa kluczowe: warsztaty dla dzieci

Wydarzenia w cyklu

Zobacz wszystkie cykle
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję