Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo
Kolaż przedstawia stare, dekoracyjne metalowe nożyczki wbijające się w okrągłe żółte kółko.

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Zapraszamy na warsztaty, podczas których można spróbować różnych technik artystycznych, znaleźć ukojenie i relaks, a nawet zatańczyć.
Przychodzimy do muzeum przede wszystkim oglądać i podziwiać sztukę oraz prezentowane tam obiekty. Chcielibyśmy, aby ta wizyta była nie tylko źródłem zachwytu, ale również inspiracją do własnej twórczości; do innego spojrzenia na sztukę, muzeum, a może nawet świat. Zapraszamy na warsztaty, podczas których można poznać różne techniki artystyczne i twórczo się wyrazić. Organizujemy też spotkania, podczas których wśród dzieł sztuki można poszukać ukojenia i relaksu lub poruszać się i potańczyć.

Obecnie ze względu na obostrzenia epidemiczne warsztaty zostały zawieszone, ale wkrótce będziemy mieli dla Was nową ofertę. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych oraz zapisanie się do newslettera.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję