Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI NA ZAMÓWIENIE

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI NA ZAMÓWIENIE

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego zmierzymy się z tworzeniem tekstu i konstruowaniem opowieści, korzystając z wybranych elementów storytellingu oraz narzędzi interpretacji dziedzictwa.

Międzybajki, czyli o pisaniu i opowiadaniu bez nudy

Dawno, dawno temu do skarbca zwanego Muzeum Narodowym trafiły dwie czapki niewidki, siedemnaście latających dywanów, para siedmiomilowych butów, cztery magiczne zwierciadła i bliżej nieokreślona liczba ram, które warto przekraczać.

Dlaczego czasem zamiast mówić lepiej opowiadać? Czemu informacja, gdy dodamy jej skrzydeł, nie odfruwa, ale pozostaje? Dlaczego pamięć lubi absurdy i abstrakcje? Czasem wiedza i prawda są ciekawsze i godniejsze zapamiętania, gdy zdecydujemy się pokonać mityczny labirynt, aby do nich dotrzeć. W błądzeniu rozwija się wyobraźnia i wyostrza percepcja. Narracja buduje historię, ciekawość działa na zmysły, uważność pomaga znaleźć sens, a mózg uwielbia zaglądać na drugą stronę lustra.

Szkolenie kierujemy do nauczycieli, edukatorów i animatorów kultury.

Informacje praktyczne:

  • Szkolenie na zamówienie dla zorganizowanej grupy osób.
  • Istnieje możliwość zamówienia szkolenia w wersji stacjonarnej – w Galerii Rzemiosła Artystycznego Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Krakowie – lub w wersji online.
  • Czas trwania: 3h, w godzinach 16:00–19:00.
  • cena: 500 zł od grupy
Słowa kluczowe: szkoły i nauczyciele, edukacja
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję