Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Nabór na stanowisko: Zdobywca umiejętności HR: od praktyk do płatnego stażu

Nabór na stanowisko: Zdobywca umiejętności HR: od praktyk do płatnego stażu

Miejsce pracy: Kraków – Gmach Główny MNK
 
Muzeum Narodowe w Krakowie jest najstarszym i największym muzeum z przymiotnikiem "narodowe" w nazwie w Polsce. Zostało powołane do życia w 1879 r. uchwałą Rady Miasta Krakowa, jest zatem instytucją kultury z ponad 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę liczą ponad 900 tysięcy eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników pracujących w kilkunastu oddziałach Muzeum zlokalizowanych w Krakowie oraz Zakopanem.

Do naszego HR-owego zespołu poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze miękkiego HR oraz poszerzeniem wiedzy zdobytej na studiach.

Nasz zespół HR to osoby o wysokich kompetencjach oraz otwartości umysłu. To, co cenimy najbardziej to możliwość wymiany wiedzy, wzajemne zaufanie, chęć poszukiwania nowych rozwiązań, elastyczność oraz otwarta komunikacja.

Zapraszamy zatem do kontaktu osoby, które uważają, że taki zespół jest dla nich ciekawy do współpracy oraz będących/mających:
 • student/studentka III – V roku studiów, preferowane kierunki: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub pokrewne,
 • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu lub ok. 25 godzin w tygodniu,
 • znajomość programów MS Office (Excel, PowerPoint) na poziomie min. dobrym,
 • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne,
 • ciekawość, proaktywna postawa i zainteresowanie obszarem miękkiego HR,
 • komunikatywność i łatwość budowania relacji,
 • mile widziane doświadczenie w obszarze miękkiego HR.
Główne wyzwania:
 • udział i wsparcie w projektach HR (system onboardingu pracowników, oceny pracownicze, ścieżki rozwoju i plany sukcesji itp.),
 • wsparcie procesu rekrutacyjnego,
 • udział w procesach rozwojowych i organizacji szkoleń dla pracowników,
 • wsparcie działu w bieżących pracach i zadaniach.
Jak widzimy warunki współpracy?
 • praktyka bezpłatna (w ramach praktyk obowiązkowych lub nieobowiązkowych) – okres do ustalenia w zależności od wymagań na studiach, a następnie staż płatny na okres 6 – 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia.
Co jeszcze możemy zaoferować:
 • współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów oraz atmosferę w dziale opartą na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy,
 • zespół otwarty na dzielenie się wiedzą,
 • możliwość zdobycia doświadczenia w różnych obszarach HR oraz udziału w ciekawych projektów HR-owych,
 • możliwość uzyskania zaświadczenia potwierdzającego realizowane zadania i udział w projektach,
 • staż w fantastycznej lokalizacji – budynek Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Krakowie,
 • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć.
CV wraz z informacją jakie są powody dla których kandydat chciałby rozpocząć z Nami współpracę oraz jakie argumenty przemawiają za daną kandydaturą należy składać, do 31.01.2021, poprzez stronę:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c0a379c0916f4e5a80cbf9b1f7f05a86


 
.

 

Informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

 

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji zachęcamy do kontaktu: Anna Krupska, nr telefonu:(0-)124335514; e-mail: akrupska@mnk.pl

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW:


Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie (kontakt: Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków).

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: numer tel. 0-12 43 35 707; adres email:
ppietras@mnk.pl).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie, z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Słowa kluczowe: staż płatny, praktyka
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję