Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

NABÓR NA STANOWISKO: WSPÓŁPRACOWNIK DZIAŁU EDUKACJI – EDUKATOR MUZEALNY

NABÓR NA STANOWISKO: WSPÓŁPRACOWNIK DZIAŁU EDUKACJI – EDUKATOR MUZEALNY

Miejsce pracy: Kraków
Dział Edukacji Muzeum Narodowego w Krakowie poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze edukatora i przewodnika muzealnego w oddziałach MNK (galerie stałe i wystawy czasowe) w ramach umowy zlecenie na czas określony.

Oferta pracy obejmuje prowadzenie lekcji muzealnych, oprowadzanie grup w językach polskim i obcych, aktywne oprowadzanie "Ko-lekcja z klasą", prowadzenie zajęć edukacyjnych w terenie.
Obecna oferta lekcji muzealnych: https://mnk.pl/lekcje-muzealne

Mile widziane doświadczenie w pracy edukacyjnej z dziećmi i młodzieżą, a także z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.

Aplikacje w formie CV prosimy przesyłać na adres: dmacheta@mnk.pl w terminie do 22.04.2018 r.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję