Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Nabór na stanowisko: Spawacz - Ślusarz

Nabór na stanowisko: Spawacz - Ślusarz

 Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

 
Spawacz - Ślusarz
Miejsce pracy: Kraków


Muzeum Narodowe w Krakowie to najstarsze i największe muzeum z przymiotnikiem "narodowe" w nazwie w Polsce. Jest instytucją kultury z przeszło 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę, liczą ponad 900 tysięcy eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników w kilkunastu oddziałach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Zakopanem.

 
Obecnie poszukujemy Spawacza - Ślusarza do pracy w Sekcji Warsztatowej Muzeum Narodowego w Krakowie.

 

Główne obowiązki na stanowisku:

 • Ręczna obróbka metali, mająca na celu wykonywanie różnych przedmiotów metalowych, montaż oraz naprawianie urządzeń technicznych;
 • Wykonywanie konstrukcji stalowych do wystaw;
 • Przeróbki instalacji z rur stalowych, miedzianych;
 • Przeróbki istniejących konstrukcji, krat, barierek, drzwi;
 • Wytwarzanie elementów mocujących;
 • Cięcie i demontaże;
 • Drobne naprawy konserwatorskie w budynkach z zakresu hydrauliki, mechaniki, budownictwa.


Oczekiwane umiejętności:

 • Spawanie różnymi metodami: gazowo, elektrycznie oraz lutowanie palnikiem gazowym;
 • Obsługa elektronarzędzi: wiertarki, polerki, szlifierki ostrzarki, szlifierki kątowe, piły do cięcia metali, nożyce gilotynowe, nożyce ręczne, standardowe narzędzia pomiarowe;
 • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
 • Mile widziana: obsługa tokarki, możliwość pracy na rusztowaniu powyżej 3m;
 • Doświadczenie ok. 2 lata.

 

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 • Możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem specjalistów,
 • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku),
 • Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

 

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 30.04.2021 za pośrednictwem formularza:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=acc063547b924f9fb44fa1fc3ebab9b0

 

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

W razie pytań dotyczących rekrutacji zachęcamy do kontaktu: Barbara Mastalerz, e-mail: bmastalerz@mnk.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW:


Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie (kontakt: Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków).

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: numer tel. 0-12 43 35 707; adres email:
ppietras@mnk.pl).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie, z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

 

 

 

Słowa kluczowe: praca
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję