Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Nabór na stanowisko: Koordynator projektów HR / HR Partner

Nabór na stanowisko: Koordynator projektów HR / HR Partner

Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:
 
Koordynator projektów HR / HR Partner
Miejsce pracy: Kraków

Muzeum Narodowe w Krakowie jest najstarszym i największym muzeum z przymiotnikiem "narodowe" w nazwie w Polsce. Zostało powołane do życia w 1879 r. uchwałą Rady Miasta Krakowa, jest zatem instytucją kultury z ponad 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę liczą ponad 900 tysięcy eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników pracujących w kilkunastu oddziałach Muzeum zlokalizowanych w Krakowie oraz Zakopanem.

 

Do naszego HR-owego zespołu poszukujemy osoby, która wesprze nas swoim doświadczeniem administracyjno – procesowym w zakresie projektów HR-owych. Współpraca w ramach umowy na zastępstwo, na okres ok. 1 roku.

 

Jako Koordynator projektów HR / HR Partner będziesz mieć realny wkład w tworzenie i rozwój procesów HR w organizacji, która daje szansę na zdobywanie i wymianę doświadczeń.
Główne obowiązki:
 • udział w kreowaniu polityki personalnej Muzeum, w tym opracowywanie, wdrażanie i bieżące koordynowanie projektów w obszarze miękkiego HR (jako lider lub uczestnik projektu) – opisy stanowisk, oceny pracownicze, system onboardingu pracowników, ścieżki rozwoju i plany sukcesji,
 • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (wewnętrznych oraz zewnętrznych),
 • bieżące wsparcie kadry menadżerskiej w realizacji procesów HR, doradztwo w zakresie stosowania procedur i narzędzi HR, wsparcie w obszarze kierowania zespołem, komunikowania i wprowadzania zmian organizacyjnych, rozwiązywania konfliktów oraz problemów personalnych,
 • sporządzanie i wdrażanie wewnętrznych regulaminów, instrukcji i procedur w ramach realizowanych projektów,
 • wsparcie procesu komunikacji wewnętrznej oraz rozwój i utrzymywanie relacji pracowniczych,
 • wsparcie procesu rozwoju i szkoleń pracowników, w tym prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

Oczekujemy:
 • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu psychologii, ZZL bądź pokrewne),
 • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnej koordynacji projektów z zakresu miękkiego HR,
 • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
 • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
 • umiejętność analitycznego myślenia oraz porządkowania procesów,
 • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programów Excel i Power Point,
 • umiejętność redagowania dokumentów oraz doświadczenie w przygotowywaniu wewnętrznych regulacji (regulaminów, procedur etc.),
 • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy (mile widziane),
 • samodzielność i dokładność w działaniu, asertywność oraz proaktywna postawa,
 • umiejętność budowania partnerskich relacji wewnątrz organizacji.
Oferujemy:
 • zatrudnienie w ramach umowy o pracę – umowa na zastępstwo na okres ok. 1 roku,
 • realny wpływ na kształt procesów HR w renomowanej instytucji kultury,
 • współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów oraz atmosferę w dziale opartą na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy,
 • możliwość rozwoju w różnych obszarach HR oraz koordynowania ciekawych projektów HR-owych,
 • pracę w fantastycznej lokalizacji – budynek Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Krakowie,
 • elastyczne godziny pracy,
 • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku),
 • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy MNK).
Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 31.01.2021 r. za pośrednictwem formularza:

https://linkd.pl/ppffz

Informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

 

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji zachęcamy do kontaktu: Aleksandra Hałys, nr telefonu:(0-)124335510; e-mail: ahalys@mnk.pl

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW:


Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie (kontakt: Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków).

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: numer tel. 0-12 43 35 707; adres email:
ppietras@mnk.pl).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie, z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Słowa kluczowe: praca, HR
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję