Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo
Grafika składa się z dużej, niebieskiej planszy. Na środku znajdują się dwa lizaki - niebieski ze literą “i” i czerwony ze znakiem zapytania. Za nimi jest piktogram przedstawiający budynek muzeum. W tle znajduje się niebo z trzema białymi chmurami.

Garść porad dla rodzin z dziećmi

Garść porad dla rodzin z dziećmi

Macie ochotę obejrzeć wystawy w Muzeum, ale nie wiecie, jak zorganizować wizytę, by była ciekawa i wartościowa dla każdego członka rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim poradnikiem, dzięki któremu dobrze przygotujecie się do zwiedzania, a Wasza wizyta będzie dobrą zabawą.

Garść porad dla rodziców i dzieci

Jeśli zainteresuje Was oferta naszych spotkań i warsztatów i zdecydujecie się wziąć w nich udział koniecznie zapoznajcie się z regulaminem.

Słowa kluczowe: Rodzice i dzieci,
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję