Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Do dzieła! - cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła! - cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła! - cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Dzieci i rodziców, którzy w popołudniowym biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w Muzeum.
PROGRAM wydarzeń w sezonie jesień-zima 2020:

Możliwość zakupu biletów od 7.09.2020

Dzieci i rodziców, którzy w popołudniowym biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w muzeum.

Raz w miesiącu, we wtorkowe lub czwartkowe popołudnie, spotkamy się w galerii przed dziełem, które stanie się inspiracją do swobodnej rozmowy. Za każdym razem wybór dzieła będzie dla uczestników niespodzianką. Ponieważ spotkania będą się odbywać w tygodniu, nie obejdzie się bez zadań domowych – nie damy zasnąć szarym komórkom.

A zatem, do dzieła!

 

Ważne informacje:

  • Preferowany wiek uczestników: 6–10 lat
  • Ograniczona liczba miejsc w grupie
  • Zajęcia trwają godzinę.
  • Cena biletu: 5 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny)

Jak się zapisać:

Terminy i miejsca:

 

  • 29.10.2020, godz. 15:45

Gmach Główny, al. 3 Maja 1, wystawa „Geniusz baroku. Szymon Czechowicz (1689–1775)”

 

Katarzyna Szczygieł – polonistka, pracuje w Dziale Edukacji MNK. Na co dzień zajmuje się programem dla odbiorców niepełnosprawnych. Szczególnie interesuje się sztuką sakralną oraz barokową, nie są jej również obce tajemnice wizerunków świętych.

W dzieciństwie marzyła, by w przyszłości zostać archeologiem, uważała, że to najważniejszy zawód na świecie, bo w ziemi znajdują się wspaniałe skarby, których niestrudzenie szukała.

Słowa kluczowe: warsztaty dla dzieci
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję