Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar
Do dzieła! - cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła! - cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła! - cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Dzieci i rodziców, którzy w popołudniowym biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w Muzeum.
Raz w miesiącu, we wtorkowe lub czwartkowe popołudnie, spotkamy się w innej galerii przed dziełem, które stanie się inspiracją do swobodnej rozmowy. Za każdym razem wybór dzieła będzie dla uczestników niespodzianką. Ponieważ spotkania odbywać się będą w tygodniu, nie obejdzie się bez zadań domowych – nie damy zasnąć szarym komórkom.
A zatem – do dzieła!


Ważne informacje:
  • Preferowany wiek uczestników: 6-10 lat
  • Czas trwania: 16:45-17:45 (1 h)
  • Liczba miejsc w grupie jest ograniczona
  • Cena biletu: 5 zł od dziecka, opiekun – wstęp bezpłatny
  • Na każde Państwa pytanie dotyczące warsztatów odpowie koordynator cyklu Katarzyna Maziarz: kmaziarz@mnk.pl
  • Regulamin warsztatów i spotkań dla dzieci i rodzin w Muzeum Narodowym w Krakowie
Jak się zapisać?
  • Bilety: bilety.mnk.pl
  • Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie)
  • Wstęp: 5 zł od dziecka, opiekun – wstęp bezpłatny
  • Informujemy, że w wypadku rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi

Terminy i miejsca:

22.10.2019
Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1, wystawa „Skarbiec Stanisława Wyspiańskiego”

Prowadzenie: Katarzyna Maziarz – absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, oligofrenopedagog, edukator muzealny. Pracuje w Dziale Edukacji MNK, współtworząc programy dla rodzin i najmłodszych zwiedzających. Miłośniczka Młodej Polski i brudzących się w muzeum dzieci. Autorka Trochębajek o Stanisławie Wyspiańskim nagrodzonych Żółtą Ciżemką.

14.11.2019
Kamienica Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego, plac Szczepański 9, wystawa „Idzie młodość! I Grupa Krakowska”

Prowadzenie: Joanna Zaguła – historyczka sztuki. Pasjonuje się sztuką bizantyńską. W wolnych chwilach eksperymentuje z malarstwem i rysunkiem. Bardzo lubi zapach nowych kredek.

Słowa kluczowe: warsztaty dla dzieci
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję