Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
ZAWÓD: ARTYSTA

ZAWÓD: ARTYSTA

ZAWÓD: ARTYSTA

Informujemy, że w związku z utrzymaniem ograniczeń wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. wszystkie warsztaty i spotkania stacjonarne dla Rodzin i Dzieci zaplanowane do dnia 27 grudnia 2020 r. zostają odwołane.
Dzień jak co dzień. Pobudka o 6:30, szybki prysznic i śniadanie, teczka z bardzo ważnymi dokumentami złapana w biegu i poprawienie krzywo zapiętych guzików – czy tak wygląda dzień pracy artysty? Kiedy właściwie wychodzi do pracy i czy ma szefa?
PROGRAM wydarzeń w sezonie jesień-zima 2020:

Dzień jak co dzień. Pobudka o 6:30, szybki prysznic i śniadanie, teczka z bardzo ważnymi dokumentami złapana w biegu i poprawienie krzywo zapiętych guzików – czy tak wygląda dzień pracy artysty? Kiedy właściwie wychodzi do pracy i czy ma szefa?

Zapraszamy dzieci na weekendowe spotkania, podczas których będą miały okazję zajrzeć do pracowni dawnych i współczesnych artystów, zgłębić tajniki ich pracy oraz poznać metody i narzędzia, jakimi się posługiwali.

 

Ważne informacje: 

  • Preferowany wiek uczestników: 5–10 lat
  • Spotkania w wybrane soboty lub niedziele w godz. 10:15–11:45
  • Ograniczona liczba miejsc w grupie
  • Cena biletu: 10 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny)

Jak się zapisać:

 

  • 12.12.2020

Zawód: Artysta. Marian Warzecha

Pawilon Józefa Czapskiego, ul. Piłsudskiego 12

 

Prowadzenie: Izabella Pajonk („Indi Orlando”) – artystka, absolwentka Wydziału Malarstwa i studiów podyplomowych z edukacji artystycznej w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz studiów podyplomowych z arteterapii w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Dwukrotna stypendystka MKiDN – projekty artystyczne w Accademia di Belle Arti w Bolonii we Włoszech. Zajmuje się malarstwem, fotografią, performance’em oraz intermedium. Prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci i dorosłych „Indi ARTE Garden – Laboratorium Kreatywności”. Swoje prace prezentuje na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych. Miłośniczka Natury i egzotycznych wędrówek przez Świat.

Kiedy była dzieckiem, chciała mieć osobisty latający dywan – jako codzienny, niezawodny środek komunikacji miejskiej, a także jako wehikuł podróży po całym świecie oraz podróży w czasie.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję