Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Paleta Debiutanta - warsztaty dla najmłodszych. Grupa II
Cykl: Paleta Debiutanta - warsztaty dla najmłodszych

Paleta Debiutanta - warsztaty dla najmłodszych. Grupa II

Cykl: Paleta Debiutanta - warsztaty dla najmłodszych
Paleta Debiutanta - warsztaty dla najmłodszych. Grupa II

Galeria Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
04.10.2020
niedziela
12:45 - 13:45
Warsztaty dla młodszych dzieci. Muzealnym debiutantom niestraszna ani rozlana farba, ani zamoczone w niej dłonie. Raczkujący amatorzy sztuki (w wieku 2–5 lat) uczą się przez zabawę.
Możliwość zakupu biletów od 7.09.2020
PROGRAM wydarzeń w sezonie jesień-zima 2020:

Możliwość zakupu biletów od 7.09.2020

Podczas comiesięcznych spotkań maluchy poznają różnorodność świata i stawiają pierwsze kroki w krainie sztuki. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych – narzędziami artystycznego wyrazu są nie tylko pędzle, ale również dłonie, stopy i przedmioty codziennego użytku. Ci, którzy liczą na to, że z warsztatów wyjdą nieskazitelnie czyści, mogą się bardzo zawieść.

Warsztaty artystyczne pełnią również istotną funkcję w psychologicznym rozwoju dziecka.

Podczas zajęć dzieci mają okazję doświadczyć swoistej wspólnoty skupionej wokół tematu poszukiwań i artystycznych doznań, a jednocześnie – zachęcane do nieszablonowej kreatywności – pokonać nieśmiałość i odkryć radość z wyrażania siebie w procesie samodzielnego tworzenia.

 

Ważne informacje:

  • Cykl skierowany do dzieci w wieku 2–3 oraz 4–5 lat
  • Czas trwania: 1 godz. (grupy 2–3 lat) oraz 1,5 godz. (grupy 3–5 lat)
  • Cena: 120 zł – karnet na cały cykl zajęć
  • Liczba miejsc w grupie: 15 osób 

Jak się zapisać:

 

Grupa II (2–3 lat), soboty i niedziele, godz. 12:45–13:45 

Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach, Rynek Główny 3 

 

  • 4.10.2020
  • 25.10.2020
  • 15.11.2020
  • 6.12.2020

 

Prowadzenie: Weronika Baracz – absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie Rzeszowskim, a także edukacji wczesnoszkolnej w Akademii Ignatianum w Krakowie. Na co dzień pracuje w szkole oraz kontynuuje studia III stopnia z pedagogiki. Jej pasją są ludzie, podróże i gotowanie. Miłośniczka folkloru i sztuki ludowej.

Gdy była mała, uwielbiała nosić spódnice i sukienki – ale tylko te, które się ładnie kręciły, wierzyła też, że może zmieniać świat na lepsze. W tych kwestiach nic się nie zmieniło do dziś.

Słowa kluczowe: paleta debiutanta
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję