Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Bilet łączony MNK i MHK

Bilet łączony MNK i MHK

Bilet łączony MNK i MHK

Galeria Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
03.10.2018
środa
Przypominamy, że po przerwie wakacyjnej dwa oddziały Muzeum Historycznego Miasta Krakowa i Muzeum Narodowego w Krakowie znów zacieśniają współpracę. Od października dwa oddziały MHK i MNK łączy nie tylko sąsiedztwo w jednym budynku, ale również porozumienie o sprzedaży wspólnych biletów.

Wszystkie osoby chcące odwiedzić Rynek Podziemny i Galerię Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach będą mogły kupić jeden bilet.

Najważniejsze informacje o bilecie łączonym:

  • Jest już dostępny w sprzedaży.
  • Kosztuje 28 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy), co pozwala zaoszczędzić 20 proc w stosunku do cen biletów kupowanych osobno.
  • Dodatkowo uprawnia do 10-procentowego rabatu w Café Szał w Sukiennicach w dniu zwiedzania.
  • To promocja zwiedzania poza sezonem – bilet kupiony w tym roku jest ważny 3 miesiące od daty zakupu, bilety sprzedawane od stycznia 2018 będą ważne do 31 marca 2018.
  • Można go kupić w kasie MHK w podziemiach Sukiennic, w kasie MNK przy wejściu do Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach i w Centrum Obsługi Zwiedzających MHK (Sukiennice) – umożliwia zwiedzenie obu muzeów niezależnie od tego, gdzie został kupiony.
  • Z uwagi na ograniczoną liczbę biletów do Podziemi Rynku przy zakupie biletu łączonego w MNK obowiązuje rezerwacja do Podziemi Rynku w Oddziale w Centrum Obsługi Zwiedzających lub przez stronę www.podziemiarynku.com 
  • Bilet do Galerii Sztuki Polskiej XIX w. ma charakter otwarty (na dowolny dzień) – posiadacz biletu łączonego omija kolejkę przy kasie.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję