Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar

Wydawnictwo MNK

Wydawnictwo MNK

e-mail: redakcja@mnk.pl

Sylwester Oruba
Wydawca
tel. +48 12 433 55 93
soruba@mnk.pl

Joanna Popielska
Redaktor prowadząca
tel. +48 12 433 55 38
jpopielska@mnk.pl

Krystyna Stefaniak
Redaktor prowadząca
tel. +48 12 433 55 92
kstefaniak@mnk.pl

Anna Kowalczyk
Redaktor prowadząca
tel. +48 12 433 55 91
akowalczyk@mnk.pl

Sylwia Łopatecka
Sekretarz redakcji
tel. +48 12 433 55 39
slopatecka@mnk.pl

Katarzyna Mosur
Dystrybucja wydawnictw
tel. + 48 12 433 57 26
kmosur@mnk.pl

Grażyna Juda
Dystrybucja wydawnictw
tel. +48 12 433 55 94
gjuda@mnk.pl 
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję