Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar
Warsztaty: "Mamy, działamy" / "Tata wymiata"

Warsztaty: "Mamy, działamy" / "Tata wymiata"

Warsztaty: "Mamy, działamy" / "Tata wymiata"

Warsztaty "Mamy, działamy"

Działanie leży w naturze mamy. Wśród niezliczonej liczby talentów posiada ona wyjątkową umiejętność tworzenia czegoś z niczego. Lornetka z rolek po papierze, naszyjnik z makaronu czy rakieta kosmiczna z kartonowych pudeł – nie ma nic prostszego. Swoją kreatywnością mama inspiruje dzieci. Na warsztatach, korzystając z zainteresowań i talentów mamy, będziemy się mierzyć z artystycznymi wyzwaniami. Zapraszamy tandemy dziecko i mama (mile widziane są również babcie, ciocie i starsze siostry). Umiejętności plastyczne nie są wymagane, ale nie obędzie się bez dobrego humoru i pasji tworzenia.

Podczas zajęć doświadczenie wspólnoty dzieci i opiekunów jest równie ważne jak efekt działania.

Zapraszamy chętne mamy do współpracy przy tworzeniu i prowadzeniu warsztatów :)

* * *

WarszTaty "Tata wymiata"
Są takie chwile, w których bardzo trudno zastąpić tatę kimś innym. Tylko on podrzuca tak wysoko, że prawie dotyka się sufitu, najlepiej buduje domy z klocków, a jego jajecznica nie ma sobie równych. Po prostu tata wymiata!

Na WarszTatach, korzystając z zainteresowań i talentów taty, będziemy mierzyć się z artystycznymi wyzwaniami. Zapraszamy tandemy dziecko i tata (mile widziani są również dziadkowie, wujkowie i starsi bracia). Umiejętności plastyczne nie są wymagane, ale nie obędzie się bez dobrego humoru i pasji tworzenia.

Podczas zajęć doświadczenie wspólnoty dzieci i opiekunów jest równie ważne jak efekt działania. 

Zapraszamy chętnych tatów do współpracy przy tworzeniu i prowadzeniu warsztatów.

Ważne informacje:

  • Czas trwania: ok. 2 godz.
  • Warsztaty mają charakter rodzinny i przewidują pełną współpracę dziecka i opiekuna.
  • Cena: 10 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny).
  • Opłaty dokonuje się w kasie Muzeum bezpośrednio przed zajęciami.
  • Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Rezerwacja: 12 43 35 744, rezerwacja@mnk.pl (czynne w dni powszednie w godz. 9.00–16.00).

Wydarzenia w cyklu

Zobacz wszystkie cykle
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję