Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar
Warsztaty dla dorosłych

Warsztaty dla dorosłych

Warsztaty dla dorosłych

Muzealne ZPT-y poświęcone będą różnym technikom, w których wykonane są obiekty znajdujące się w galeriach stałych MNK i na wystawach czasowych. Będzie to okazja do bliższego przyjrzenia się poszczególnym dziełom sztuki i do wykonania własnej pracy pod okiem specjalisty.
  • Czwartki, godz. 17.00 - 20.00
  • Wstęp: 30 zł
Na wszystkie zajęcia obowiązuje rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  lub 12 433 54 44 (czynne w godz. 9:00–15:00 w dni powszednie).

Wydarzenia w cyklu

24.03.2018
14:30-17:30
Gmach Główny
Warsztaty
WiFi Przewijak Przewijak

Kurs tworzenia komiksu dla dorosłych - Szkicownik komiksowy

Prowadzenie: Krzysztof Gawronkiewicz
Komiks składa się z fabuły i części graficznej. Podczas trzech godzin warsztatów każdy uczestnik skupi się wyłącznie na warstwie graficznej. Warsztaty połączą język sekwencyjności rysunków, jakim posługuje się komiks, z rysunkami z natury zawartymi w komiksowych kadrach o charakterze impresyjnym. Zadaniem każdego uczestnika pozostanie stworzenie graficznego układu kadrów na planszy, a następnie rozkładówki składającej się z dwóch sąsiadujących obok siebie plansz.
Zobacz wszystkie cykle
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję