Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar
Do dzieła!<br>cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła!
cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła!
cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Dzieci i rodziców, którzy w popołudniowym biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w Muzeum.

Raz w miesiącu, we wtorkowe lub czwartkowe popołudnie, spotkamy się w galerii przed dziełem, które stanie się inspiracją do swobodnej rozmowy. Za każdym razem wybór dzieła będzie dla uczestników niespodzianką. Ponieważ spotkania będą się odbywać w tygodniu, nie obejdzie się bez zadań domowych – nie damy zasnąć szarym komórkom.
A zatem, do dzieła!

Ważne informacje:

 • Preferowany wiek uczestników: 6-10 lat
 • Czas trwania: 16:45-17:45 (1 h)
 • Liczba miejsc w grupie jest ograniczona
 • Cena biletu: 5 zł od dziecka, opiekun – wstęp bezpłatny
 • Na każde Państwa pytanie dotyczące warsztatów odpowie koordynator cyklu Katarzyna Maziarz:
  kmaziarz@mnk.pl
 • Regulamin warsztatów i spotkań dla dzieci i rodzin w Muzeum Narodowym w Krakowie


Jak się zapisać?

 • Bilety: www.bilety.mnk.pl
  Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne
  w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).
 • Wstęp: 5 zł od dziecka, opiekun - wstęp bezpłatny
 • Informujemy, że w przypadku rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.


Terminy i miejsca:

 • 23.10.2018, Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego, ul. Piłsudskiego 12
  Prowadzenie: Edyta Kuś – archeolog i edukatorka. W Dziale Edukacji MNK zajmuje się programem dla szkół. Prowadzi zajęcia edukacyjne dla różnych grup odbiorców. Interesuje się sposobami wykorzystania źródeł archeologicznych w edukacji historycznej oraz społecznym postrzeganiem pracy archeologa. Pasjonuje się archeologią średniowiecza i nowożytności (szczególnie zamkami).
 • 15.11.2018, Kamienica Szołayskich, pl. Szczepański 9, wystawa “Kraków 1900”
  Prowadzenie: Katarzyna Maziarz – absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, oligofrenopedagog, animatorka, edukatorka muzealna. Pracuje w Dziale Edukacji MNK, współtworząc programy dla rodzin i najmłodszych zwiedzających. Miłośniczka Młodej Polski i brudzących się w muzeum dzieci.
 • 11.12.2018, Pałac Biskupa Erazma Ciołka, ul. Kanonicza 17, wystawa "Mistrz i Katarzyna. Hans von Kulmbach i jego dzieła dla Krakowa"
  Prowadzenie: Katarzyna Szczygieł – polonistka, pracuje w Działu Edukacji MNK. Na co dzień zajmuje się programem dla odbiorców niepełnosprawnych. Szczególnie interesuje się sztuką sakralną oraz barokową, nie są jej również obce tajemnice wizerunków świętych.
 • 17.01. 2019, Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1, wystawa "Sytuacja się zmieniła"
  Prowadzenie: Maria Masternak – absolwentka historii sztuki i edukatorka muzealna. Pracuje w Dziale Edukacji MNK, tworząc programy edukacyjne dla dzieci i rodzin. Interesuje się szeroko pojętą kulturą wizualną. Lubi i ceni ludzi oraz małe przyjemności i wielkie podróże (a każdą podróż, również tę z książką w dłoni w zaciszu domu, uważa za wielką).
Słowa kluczowe: warsztaty dla dzieci
Zobacz wszystkie cykle
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję