Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar
Razem w podróży

Razem w podróży

Razem w podróży

Zapraszamy do wspólnej podróży po ścieżkach muzealnych galerii w Domu Jana Matejki. Bezpłatna oferta dla dorosłych z dziećmi.
"Razem w podróży" to propozycja dla indywidualnych zwiedzających, którzy, pragnąc wzbudzić zainteresowanie sztuką u dziecka przyprowadzą je do Muzeum, mając nadzieje, że uda im się równocześnie znaleźć czas na chwilę spokojnej kontemplacji.

Wystarczy poprosić w kasie o pakiet podróżny – kolorowy koszyczek, w którym dziecko znajdzie materiały plastyczne oraz specjalnie na tę okazję stworzony przewodnik z zadaniami, które może wykonywać podczas wspólnego zwiedzania. Do rozwiązania części zadań nieodzowna jest pomoc dorosłego towarzysza podróży. Książeczkę można zabrać do domu na pamiątkę.

Pakiet przeznaczony jest dla dorosłych z dziećmi w wieku ok. 5-8 lat.

Wypożyczenie pakietu jest bezpłatne. Oferta dotyczy Domu Jana Matejki.

   
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję