Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar
Ograniczony dostęp dla osób niepełnosprawnych

Ograniczony dostęp dla osób niepełnosprawnych

Ograniczony dostęp dla osób niepełnosprawnych

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
27.10-22.12.2017
piątek-piątek
W dniu 27 października, w Gmachu Głównym MNK rozpoczynają się prace związane z modernizacją podnośników dla osób niepełnosprawnych, które potrwają do połowy grudnia 2017 r.
Planowane prace spowodują pewne utrudnienia, związane z dostępem osób niepełnosprawnych do budynku. Zapewniamy jednak, że zrobimy co w naszej mocy, aby sytuacja przejściowa trwała jak najkrócej.

Nowe podnośniki zostaną oddane do użytku w połowie grudnia. Wszystkich naszych widzów korzystających z wózków serdecznie przepraszamy za niedogodności. Informujemy, że przez cały czas można korzystać z windy osobowej w budynku.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję